Miesto pre Vás!

Pracovný obed, večera vo dvojici, priestor pre biznis párty i stretnutia s priateľmi.

Viac
info

Tradícia na stole

Každý deň obedové menu, sezónna ponuka a tradičné špecialitky, rozvoz jedla.

Viac
info

Eventy a podujatia

Ponúkame veľký priestor pre veľké príležitosti a výnimočné stretnutia.

Viac
info

Denné menu

Vyberte si z ponuky denného menu či špecialít týždňa

Viac
info

Novinky a eventy

Milí zákazníci.
Milí zákazníci reštaurácie Misada.
Ďakujeme Vám za priazeň ktorú ste nám prejavovali aj v tomto roku. Radi by sme napísali, že sa na Vás kolektív reštaurácie bude tešiť aj na budúci rok, ale bohužiaľ prevádzka reštaurácie MISADA bude k 1.1. 2015 zrušená. Nebudem tu detailne rozoberať prečo a za akých okolností a zhrniem to len v krátkosti. S novým majiteľom budovy sme sa napriek našej snahe nedohodli na nájomných podmienkach a pri nimi navrhnutej nájomnej zmluve, je pre nás neprijateľné pokračovať v priestoroch OC Monar. Za nás môžem len skonštatovať, sme vďační aj za tie tri roky čo sme Vám mohli poskytovať naše služby a je nám ľúto, že končíme. Možno nie každému sme vždy 100% ulahodili, ale úprimne sme sa snažili urobiť v rámci možností maximum, aby sme vybudovali miesto, kde sa zákazníci budú cítiť dobre a radi vracať. Ako sa hovorí "nie všetko je v živote dokonalé" alebo "sto ľudí sto chutí" :-) V každom prípade nám bolo cťou variť pre Vás a stretávať sa s Vami a budete nám chýbať.
Tak nám na záver dovoľte popriať pekné a pokojné prežitie Vianočných sviatkov a do ďalšieho roka veľa pohody, tolerancie a pochopenia či v súkromnom alebo pracovnom živote.

ĎAKUJEME.
s úctou
kolektív Reštaurácie Misada
viac...
Vaša kalkulácia
Neviete aké menu vybrať pre Vašich hostí, koľko by taká oslava mohla stáť a nemáte čas sa u nás zastaviť? Tak tu je pre Vás riešenie na našom novom webe.
Urobte si predbežnú kalkuláciu Vašej oslavy v pohodlí domova aj so svojim partnerom.
Vyberte si jedlá a nápoje z našej ponuky v kalkulátore a odošlite nám ich priamo z nášho webu. Špeciálne požiadavky s Vami radi dohodneme osobne.
Vaša Misada Restaurant.

viac...
Nechajte varenie na nás a trávte viac času s rodinou a priateľmi
Ponúkame:
  • domácu kuchyňu
  • sezónnu ponuku jedál
  • obedové menu
  • rozvoz jedál
  • organizovanie spoločenských akcií na kľúč.
Všetko z kvalitných surovín, za primerané ceny a samozrejme pripravené s láskou.
… chcete vedieť viac?
Spýtajte sa nášho personálu alebo volajte 0911 647 232
viac...
Varesina, chutná káva v Misade
Varesina Caffe je Talianska rodinná pražiareň, vyrábajúca kvalitnú kávu od roku 1919. Tajomstvo vynikajúcej chuti Varesina Caffe spočíva v jedinečnej tradícii miešania až 20 druhov kávových zŕn vrátane unikátnej technológie praženia. Príďte si vychutnať túto výnimočnú kávu do Misada Restaurant.
viac...
Nechýbame ani na facebooku!
Priatelia, nechýbame ani na Facebooku! Aj na tomto mieste pre vás pripravujeme zaujímave udalosti, ktoré určite potešia priaznivcov dobrého jedla a fajn zábavy. Buďte s nami a dozviete sa viac!
viac...